| Autor |
Wiadomość |
Temat: Odblokowywanie schodków poprzez grę |
Zychu
Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 57006
|
Forum: Icy Tower ogólnie Wysłany: 6 Luty 2006, 14:40 Temat: Schodki [odblokowywanie] |
| Mam problem jestem na takich schodkach "gwiezdne" i przeszlem schodki " klejowe" oraz "kosciane" i mam problem !!!!!!!! Przeszlem je i co... i nic nie odblokowaly sie ani klejowe ani kosciane. Nie wiem dlaczego. Czy ktos moze mi to wytlumaczyc ???????? |
| |