SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  
Znaleziono 1 wynik
Forum Icy.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Odblokowywanie schodków poprzez grę
Zychu

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 57006

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 6 Luty 2006, 14:40   Temat: Schodki [odblokowywanie]
Mam problem jestem na takich schodkach "gwiezdne" i przeszlem schodki " klejowe" oraz "kosciane" i mam problem !!!!!!!! Przeszlem je i co... i nic nie odblokowaly sie ani klejowe ani kosciane. Nie wiem dlaczego. Czy ktos moze mi to wytlumaczyc ????????
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 12