SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  
Znalezionych wyników: 6
Forum Icy.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spowalnianie gry / Game slowdown
Winius

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 227904

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 25 Luty 2007, 17:09   Temat: Odp: Spowalnianie gry
syo napisał/a:

Dzis o godzinie 11:00 na forum FLD pojawil sie temat o dzwiecznej nazwie "Sekret wysokich wynikow". Po wejsciu nan (TUTAJ) niektorzy z Was moga sie zawiesc. Co takiego w nim jest? Jesli nie znacie angielskiego, czytajcie dalej.

Można spowoli

Autorem owego tematu jest John Beak, ktory jako pierwszy przyznal sie otwarcie do tego, ze spowalnial gre! Przyznal sie otwarcie, wyjasnil co mu dawala wolniejsza gra.

Niektorych z Was na pewno zawiodlo to, co napisane powyzej. Dla formalnosci warto dodac, ze takich osob jest wiecej. Do spowalniania gry przyznali sie rowniez Strack i Syo. Przyznanie sie do spowalniania gry i wyjasnienie tego jest zdecydowanie lepszym posunieciem anizeli nie przyznawanie sie do tego i ciagla taka gra.

Czy wedlug Was spowolnienie gry jest zwyklym oszustwem czy po prostu nieduzym wspomaganiem? Przy tworzeniu Waszej opinii miejcie na uwadze to, ze podczas spowolniania gry ruchy postaci rowniez sie spowalniaja (logiczne) i jest tylko troszke wiecej czasu na myslenie podczas gry.
syo napisał/a:

Dzis o godzinie 11:00 na forum FLD pojawil sie temat o dzwiecznej nazwie "Sekret wysokich wynikow". Po wejsciu nan (TUTAJ) niektorzy z Was moga sie zawiesc. Co takiego w nim jest? Jesli nie znacie angielskiego, czytajcie dalej.

Autorem owego tematu jest John Beak, ktory jako pierwszy przyznal sie otwarcie do tego, ze spowalnial gre! Przyznal sie otwarcie, wyjasnil co mu dawala wolniejsza gra.

Niektorych z Was na pewno zawiodlo to, co napisane powyzej. Dla formalnosci warto dodac, ze takich osob jest wiecej. Do spowalniania gry przyznali sie rowniez Strack i Syo. Przyznanie sie do spowalniania gry i wyjasnienie tego jest zdecydowanie lepszym posunieciem anizeli nie przyznawanie sie do tego i ciagla taka gra.

Czy wedlug Was spowolnienie gry jest zwyklym oszustwem czy po prostu nieduzym wspomaganiem? Przy tworzeniu Waszej opinii miejcie na uwadze to, ze podczas spowolniania gry ruchy postaci rowniez sie spowalniaja (logiczne) i jest tylko troszke wiecej czasu na myslenie podczas gry.


Można spowolnic grę ustawiając ją ze zgodnością z windows 98.

Moim zdaniem to oszustwo,powinniśmy byc zdani na swoje umjejętności i koncętracje.
  Temat: Przyszłe wersje Icy Tower
Winius

Odpowiedzi: 165
Wyświetleń: 198122

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 25 Luty 2007, 17:06   Temat: Odp: No to jak w końcu będzie??
Artur napisał/a:

Schodki są przecież w modzie. :P


Tja. Ale te standardowe znikają, mnie chodzi o takie nowe po tych starych(patrz tęczowe) i to bez żadnych modów.
  Temat: Przyszłe wersje Icy Tower
Winius

Odpowiedzi: 165
Wyświetleń: 198122

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 24 Luty 2007, 19:33   Temat: No to jak w końcu będzie??
No to kiedy będzie nowa wersja i jakie zmiany przyniesie: wielu ludzi chce to i to i to i tamto.Musielibyśmy robic dla każdego osobną wersję IT.(wiem że to już któryśset temat poruszający wątek"Co nowego będzie" Ale można by było zr0bic POŻĄDNĄ wersję, 'Raz a dobrze"

Poprostu zróbcie tak:
Grafika:
-Bez Zmian
Tryby gry:
-Tryb treningu w ,którym można zmienic se prędkosc itd.(jak to trening)
-Tryb "Fight PC" Czyli tak jest np: 3 graczy 1 P , 2P , 3P skacząc sobie i jeżeli np: 1 P wyskoczy tak wysoko że reszta znajdzie się poza polem widzenia to odpadają|| coś w tym stylu.
Postacie:
-Żeby nikt nie męczył się ze ściąganiem proponuje wrzócic z 20 postaci na dobry początek.
Schodki:
-Nowe jakie chcecie.
W opcjach:
-Taka opcja jak"Select Speed" czyli od jakiego przyspieszenia zaczac.
-Historia IT
-Opcje np: po jakiej stronie wskaźnik, czy wyświetlac FPS ...

Co do edytorów to mogą byc

A to wszystko w standardowym normalnym modzie bez zadnych experymentów.

:D :D :D :D
  Temat: Przyszłe wersje Icy Tower
Winius

Odpowiedzi: 165
Wyświetleń: 198122

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 24 Luty 2007, 19:16   Temat: Odp: A co byscie jeszcze chcieli??
Asef napisał/a:

Dobrze by bylo gdyby w nowej wersji bylo: 8)
- czas grania(wyswietlane po zakonczeniu gry)
- lista nml,umnl,jc2,itd
- mozliwosc zrobienia sobie mistrzostw:np kilku graczy,albo z samym komputerem
- edytor do tworzenia innych schodkow,albo dalszych
- pokaz kilku powtorek jednoczesnie,specjalnie podzielone,tak zeby widziec kto szybciej w czasie zrobil np.500 pieter
- mozliwosc np.rozpoczecia gry od 5 przyspieszenia,albo od 1,z tym ze to byla by opcja taka ze nie miala by powtorek,a jak tak to by kazdy wiedzial ze oszukuje.Chyba ze powstalby rozne swiatowe listy odpowiednie do kazdego poziomu.Taka opcja moze by sie nazywala,po prostu trening :idea:
- moze jeszcze opcja gry przez internet przeciwko innym.

Macie,inne ciekawe rzeczy co do Icytowera 1,3, :?: :idea:


Popieram w morde
  Temat: Przyszłe wersje Icy Tower
Winius

Odpowiedzi: 165
Wyświetleń: 198122

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 29 Styczeń 2007, 14:48   Temat: Odp: Ogólne założenie i zmiany...
Tak tak wszystko przez mody, a jak wprowadzacie te zmiany do icy towera jakimś specjalnym programem czy grzebecie w plikach gry?
  Temat: Przyszłe wersje Icy Tower
Winius

Odpowiedzi: 165
Wyświetleń: 198122

PostForum: Icy Tower ogólnie   Wysłany: 28 Styczeń 2007, 12:29   Temat: Ogólne założenie i zmiany...
Witam jestem nowym userem:Teraz tak:

Było wiele tematów na temat zmian w icy towerze od groma i trochę.
Ale ja mam własne propozycje dotyczące zmian

1.Nowe schodki (Lustrzane,Metalowe(jak na budowach mają),Ulica,W kształcie mieczy.
2.Jeżeli chodzi i napisy to: Exellent,Cool!!! itp.
3.Zmiany w menu sa zbędne,ale przydała by sie Historia icy towera w opcjach w menu.
4.a w opcjach gry czyli "Game options" można by bbyło zrobic opcje wyświetlania FPS-ów
5.Edytor postaci i modów tylko dla maniacków się nadaje ale może byc.
6.co w wieży? (moim zdnaiem wieże należało by "pożeszyc" a licznik kombo postawic po prawej stronie).
7.Konie wieży?? Nie wieża nie ma końca, w wieży można by było wstawic OKNA i PAJĘCZYNY, tak dla klimy.

A i nowa wersja icy towera nazywała by się poproistu icy tower 1.4 ->
To wszystko :D 8) :!: :roll: :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 16