Yo!
Podpis
|
| Witam. Moje imię to Wiktor Sapiński. Mam 23 lat. Skończyłem studia Politechniki Białostockiej. Aktualnie przebywam w Gdyni. Aktualnie pracuję jako Sędzia sportowy i lubię swoją pracę. W dodatku niewiele czasu przeznaczam na taniec. Moje zainteresowan |
|
| Dołączył: |
29 Marzec 2016, 19:29 |
| Ostatnia wizyta: |
29 Marzec 2016, 19:29 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Strona WWW: |
http://www.dobra-opieka.pl/ |
| Zainteresowania: |
Moje hobby to fizyka |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
16 Paź 1976 |
|