Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Polskie turnieje - Mały Turniej Icy Tower (Adrian-fanatyk)

N3T - 12 Grudzień 2005, 17:53
Temat postu: Mały Turniej Icy Tower (Adrian-fanatyk)
Zgloszenia zakonczone. Info o przebiegu na stronce w PS`ie. :P

PS. Zrobilem stronke o tym turnieju. Stronka jest tutaj.

mattirab - 12 Grudzień 2005, 18:12
Temat postu: MTIT
A moze jakies reguly? Ograniczenia? Rodzaj turnieju? Ogolnie co i jak?
Jacob - 12 Grudzień 2005, 18:47
Temat postu: Re: MTIT
Adrian-fanatyk napisał/a:
[shadow=red][/shadow][glow=red] :!: Zapraszam na Maly Turniej Icy Towera :!: [/glow]
Zgloszenia mozna podac tutaj lub piszac na email adrian.adek@wp.pl
W zgloszeniu podaj nick i e-mail ( swoj :p )


Looool. POwodzenia w zorganizowaniu looool

domaz - 12 Grudzień 2005, 18:50
Temat postu: MTIT
jacob ty znasz inne slowa oprocz "lol" ?
N3T - 12 Grudzień 2005, 19:57
Temat postu: Regulamin
Beda cztery konkurencje:

-Score
-Floor
-Combo
-NML


W zaleznosci od ilosci uczestnikow bedzie najpierw faza grupowa lub gr pucharowa.

W fazie grupowej:

W zaleznosci od ilosci liczby uczestnikow punktacja jest np. taka:

Za 1 miejsce w [glow=red]score[/glow] przy 10 zawodnikach=10 pkt, za 2 miejsce 9 pkt. itd.
Za 1 miejsce w [glow=red]floor[/glow] przy 10 zawodnikach=10 pkt, za 2 miejsce 9 pkt. itd..
Za 2 miejsce w [glow=red]floor[/glow] przy 8 zawodnikach=7 pkt, za 3 miejsce 6 pkt. itd.

I tak w kazdej konkurencji, czyli score, floor, combo i NML.
Sumujemy punkty i do systemu pucharowego przechodzi pewna liczba uczestnikow, w zaleznosci od ich liczby.



W systemie pucharowym losuje zawodnikow i jedna konkurencje glowna i jedna rezerwowa, a w finale dwie konkurencje i jedna rezerwowa.

PS:[shadow=red] :!: Zgloszenia do konca roku :!: [/shadow]

N3T - 12 Grudzień 2005, 20:23
Temat postu: MTIT
[shadow=red]Do konca tego roku czyli 2005 roku :p[/shadow]
Laura_x - 12 Grudzień 2005, 20:26
Temat postu: MTIT
khem a znasz taka opcje jak edycja postow :?: :roll:
syo - 12 Grudzień 2005, 21:01
Temat postu: MTIT
Hmm, ja do pana fanatyka pisalem maila z pytaniem, ale nie raczyl odpisac. Bede wiec chyba zmuszony zapisac sie sila :twisted:

Syo, reprezentant Icy.pl zglasza sie do gry :D , chce rozwalic all :twisted: , taka mala rozrywka na nowy rok :D
moj mail to syo@wp.pl

BTW, taki turniejek jak MTIT NA PEWNO nie powinien miec miejsca w dziale o turnieju z tradycjami. Przenosze.

N3T - 13 Grudzień 2005, 08:49
Temat postu: Lista uczestnikow
[glow=red]
Laura_x napisał/a:
khem a znasz taka opcje jak edycja postow :?: :roll:
[/glow]
Znam takie cos jak edycja postow, ale wole pisac nowe.

[shadow=red]Lista uczestnikow:[/shadow]

Adrian-fanatyk

M@teusz 06

Simi

Simi5

Syo

petr

LEO

syo - 13 Grudzień 2005, 13:57
Temat postu: MTIT
Adrian-fanatyk napisał/a:
Znam takie cos jak edycja postow, ale wole pisac nowe.


Ja tez wolalbym kilka innych rzeczy, ale doublepostowanie na tym forum grozi ostrzezeniami :) . Miej to na uwadze :wink:

N3T - 13 Grudzień 2005, 15:31
Temat postu: MTIT
OK Syo 8)
petr - 13 Grudzień 2005, 20:01
Temat postu: MTIT
Skoro Syo, to ja tez :razz:

petr
[mój mail]

LEO - 13 Grudzień 2005, 21:51
Temat postu: MTIT
To ja tez ;]

LEO
leonica@o2.pl

N3T - 14 Grudzień 2005, 14:59
Temat postu: MTIT
petr napisał/a:
petr

Z malej litery twoj nick petr? :D

mattirab - 14 Grudzień 2005, 18:18
Temat postu: MTIT
Adrian, skoro napisal z malej, i ma w profilu z malej, to chyba jasne (ze z malej). Pisz, jak Ci pisza ;) .
N3T - 14 Grudzień 2005, 18:34
Temat postu: Do mattiraba
Dzieki za poradke [glow=darkblue]mattirab[/glow] ;)
N3T - 14 Grudzień 2005, 18:49
Temat postu: MTIT
Zapisujcie sie :!:
syo - 14 Grudzień 2005, 19:20
Temat postu: MTIT
Adrian-fanatyk napisał/a:
Dzieki za poradke mattirab


Adrian-fanatyk napisał/a:
Zapisujcie sie


Prosilem o niedoublepostowanie.

N3T - 14 Grudzień 2005, 19:27
Temat postu: MTIT
[shadow=red]Sorry Syo.[/shadow]
[glow=red]Teraz bede pamietal.[/glow]
[shadow=red] :( :sad: :oops: :cry: [/shadow]

Laura_x - 15 Grudzień 2005, 16:02
Temat postu: MTIT
Ja by Ci warna dala, bo Ty doublepostujesz cos za czesto :p moze to By cie utemperowalo troche :P a i za spam,bo pisanie postow tresci "dzieki syo" to troche za malo chyba :P
Jacob - 15 Grudzień 2005, 16:10
Temat postu: MTIT
Laura_x napisał/a:
Ja by Ci warna dala, bo Ty doublepostujesz cos za czesto :p moze to By cie utemperowalo troche :P a i za spam,bo pisanie postow tresci "dzieki syo" to troche za malo chyba :P


hehe, a ja bym mu nie dal warna ;) Zobacz, ile ma lat .....

kolejny 10-12-letni fanatyk IT looool.....

SaleiB - 15 Grudzień 2005, 21:14
Temat postu: MTIT
a ja dla odmiany poprosil bym o dokladniejsze wytlumaczenie zasad

Cytat:
Za 1 miejsce w score przy 10 zawodnikach=10 pkt, za 2 miejsce 9 pkt. itd.
Za 1 miejsce w floor przy 10 zawodnikach=10 pkt, za 2 miejsce 9 pkt. itd..

to znaczy ze ilosc punktow zalezy od ilosci graczy, czy punktuje tylko 10 najlepszych?

Cytat:
najlepsze osoby przechodza dalej.

no wlasnie.. prosilbym o rozwiniecie tego 'dalej'

Cytat:
W pojedynkach pojedynczych zawodnikow losuje konkurencje ( jedna )

a w podwojkach podwojnych zawodnikow?

[size=7px]No dobra to ostatnie pytanie to zart :P [/size]

najlepiej jakbs napisal caly 'leguramin' punkt po punkcie zeby nie bylo niescislosci ;)


pozdr

N3T - 17 Grudzień 2005, 12:33
Temat postu: UWAGA
[glow=blue][shadow=blue]Regulamin poprawiony SaleiB.
Jak cos jeszcze jest niezrozumiale prosze pisac.[/shadow][/glow]



Witam po [shadow=red][glow=blue]WSZYSTKICH[/glow][/shadow] rundach, oto [shadow=red]TABELA[/shadow]:


1. Adrian-fanatyk---------------8 pkt.
2. Syo---------------------------8 pkt.
3. LEO---------------------------4 pkt.
3. M@teusz 06------------------4 pkt.
3. petr---------------------------4 pkt.
3. Simi---------------------------4 pkt.
3. Simi5-------------------------4 pkt.

Szczegoly na www.mtit.webpark.pl


[glow=blue][shadow=red][size=18px]Final to:[/size][/shadow][/glow]

[size=24px][center][glow=blue]Adrian-fanatyk [/glow][shadow=indigo]2:0[/shadow][glow=blue] Syo[/glow][/center][/size]

Mistrzem Malego Turnieju Icy Towera zostal Adrian-fanatyk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group